Забор Жалюзі

0
353
Забор Жалюзі

Жалюзі — це досить новий тип парканів на нашому ринку. Так, щось схоже і раніше робилось з дерева, але здебільшого то були варіанти з двосторонніми горизонтально розміщеними лагами, такий собі повернутий та подовжений штахетник. Справжні забори жалюзі мають одну конструкційну особливість — їхні ламелі перекривають одна одну, наповзаючи одна на одну, зберігаючи при цьому щілини між ними. З дерева таку конструкцію зробити досить нелегко, адже потрібно продумати кріплення до несучих елементів під кутом.

Інша річ металеві жалюзі — їхнім ламелям можна придати будь-яку форму, створивши необхідну площину, і досить просто закріпити в силовій рамі. Так, для створення жорсткої та міцної секції, яка захистить краї лагів бажано використати П-подібний профіль. Зате результат насправді вражає — готова секція забору жалюзі міцна, вандалостійка, і здатна витримати досить серйозні пошкодження. Але це далеко не головні переваги, бо є у огорож жалюзі дві унікальні властивості:

  • Повна приватність. Кут розміщення лагів такий, що щось побачити знадвору не є можливим.Ну хіба що зовсім низько присівши, та й то побачите лише небо. А скрізь двосхилі ламелі і взагалі нічого не видно, присідай чи підстрибуй.
  • Є щілини. А значить скрізь них буде проникати свіже повітря. Притому це буде не сильний протяг, а дрібні та приємні струмки. В літню спеку у дворі, що вентилюється температура на кілька градусів менша. Корисно як для людей, так і для дерев та кущів.

Забор Жалюзі

Останнє робить забор жалюзі гарним вибором для невеликої ділянки при густій забудові, що часто зустрічається в передмістях мегаполісів. А от регулювати степінь вентиляції можна підібравши модифікацію паркану з оптимальною шириною лагів та щілин між ними. Дякуючи виробникам, моделей існує чимало, можна задовольнити будь-який смак та потребу. Для перфекціоністів є навіть такі паркани жалюзі, що мають однаковий вигляд з обох боків.

Торкнемось такого делікатного моменту як вартість паркану жалюзі. Так, це не найдешевший варіант для огородження. І справа перед усім в складності виготовлення лагів, що мають кілька технологічних згинів. Та й масивний П-подібний прокатний профіль теж вартує, на відміну від кутника чи тонкої квадратної труби. Але саме це тип прокату є оптимальним для конструкції огорож жалюзі.

У всьому іншому забор жалюзі — це преміальний продукт, практичний, функціональний, і досить естетично привабливий. А виготовлений з якісної сталі та має антикорозійне покриття та якісне фарбування — ще й довговічний, та за мінімального догляду простоїть довгі роки.

Комментарии