Особливості і застосування бетону М100

0
441
Особливості і застосування бетону М100

Для спорудження надійних й довговічних конструкцій обов’язково застосовують бетонну суміш. Бетон поділяється на марки та класи, а залежно від характеристик розрізняють легкі та важкі бетони. Універсальною маркою за характеристиками міцності та надійності прийнято вважати М250.

Проте не варто орієнтуватися лише на середнє значення, купувати М250 на всі випадки будівничого процесу та оминати увагою інші, наприклад легкий М100. Адже ви можете зекономити кошти та підібрати бетон krasnebruk.com.ua/product/concrete/ відповідно до вимог міцності. Для цього й існує класифікація та поділ на марки, що означає співвідношення компонентів, а, отже, й характеристик.

Бетон М100 належить до найлегших. В бетону досить невибагливий склад, що безумовно впливає на ціну бетону М100. Всі складові такі ж як і в інших бетонів: цемент, пісок, щебінь та вода. Проте вимоги до якості компонентів дещо знижені, також в приготуванні розчину використовують мінімальну кількість цементу, який зв’язує між собою пісок та щебінь.

Де використовується бетон М100

Марка міцності 100 вказує на те, що цей вид бетону має найнижчі в класифікації характеристики водонепроникності, морозостійкості та міцності на стиск. Проте завдяки використанню дрібних фракцій піску та щебеню, а також цементу невисокого класу міцності, він є рухливим, тому легко укладається.

Морозостійкість його сягає позначки 50 циклів розмерзання-замерзання. Цим і пояснюється його використання для підготовчих робіт, адже характеристики морозостійкості та міцності бетону занадто низькі, аби використовувати його для фундаменту чи інших робіт в масштабному будівництві. Ні для опорних стін, ні для інших опорних конструкцій, ця марка бетону не підійде.

Проте його можна використовувати для підготовчих робіт на будівельному майданчику. Сфера застосування — неопорні конструкції, відмостки, основа під поребрики та садові доріжки, тротуари. Його замовляють під основу стяжки для підлоги й монолітного фундаменту. Дорожнє покриття потребує підготовчого шару, яким відмінно служить М100. Він чудово виконує роль замощення під фундамент.

бетон миксер

Підготовчі роботи починаються з замощення жолоба, опалубки чи іншої ділянки щебенем та піском. На нього заливають бетон М100 тонким шаром. Далі укладається гідроізоляційний шар. На цей застиглий шар кладуть арматурне кріплення, а зверху на на нього укладають основний міцний бетонний шар.

Дотримання пропорцій на виробництві — обов’язкова передумова якісного будівництва. Ви зможете дотримуватися проектних показників та вимог, адже підприємство КраснеБрук виготовляє бетонний розчин за точним розрахунком компонентів. За потреби на виробництві додають пластифікатори, що підвищують експлуатаційні характеристики, і тим самим роблять бетонну суміш міцнішою та довговічнішою.

Ваше будівництво полегшить використання готової бетонної суміші. За бетоном М100 звертайтеся до КраснеБрук.

Комментарии