Які кондиціонери Cooper & Hunter відрізняються максимально високою енергоефективністю

0
208
Які кондиціонери Cooper & Hunter відрізняються максимально високою енергоефективністю

З підвищенням тарифів на електроенергію покупці кондиціонерів та іншої побутової техніки стали при виборі приділяти більше уваги класу енергоефективності. Одне з кращих в цьому плані рішень – інверторний кондиціонер CH.

Які технології дозволяють підвищити енергоефективність кондиціонера

Інверторні кондиціонери в порівнянні з традиційними відрізняються кращим співвідношенням продуктивності та споживаної потужності. Протягом більшої частини робочого циклу компресор працює на мінімальних обертах, енергія витрачається на підтримку досягнутої температури. На максимальній потужності інверторний кондиціонер працює тільки після включення, поки не вийде на задані показники температури.

Про цю перевагу знають практично всі користувачі, які цікавляться основними відмінностями інверторних і неінверторних моделей. Але мало кому відомо, що серед інверторних кондиціонерів теж є градація за класами енергоефективності. Скоротити споживання електроенергії дозволяють:

  • двоступінчаста конструкція компресора;
  • технологія I-Action.

Кондиціонер Купер Хантер з технологією I-Action і двоступінчастим компресором ще називають тепловим насосом. Пропонує такі кондиціонери https://air-conditioner.ua/.

I-Action – гнучке регулювання продуктивності

Кондиціонери Cooper & Hunter з технологією I-Action оснащені високошвидкісним сучасним процесором. Він дозволяє підтримувати роботу компресора на наднизькій частоті (1 Гц) і тим самим звести енергоспоживання спліт-системи до 40 Вт на годину. Інші переваги технології:

  • безступінчасте, максимально гнучке регулювання продуктивності;
  • безперебійна робота незалежно від споживаної потужності;
  • підтримка температури з точністю до 0,5°С;
  • автоматична адаптація напруги, захист обладнання від його перепадів.

Переваги двоступінчастого компресора

Камера стиснення холодоагенту в двоступінчастому інверторному компресорі складається з 2 циліндрів:

  • в одному відбувається стиснення рідкого холодоагенту до тиску 0,3-0,4 МПа, він надходить до випарника під дією всмоктування;
  • у другому відбувається стиснення парів, підтримується середній тиск, пари подаються до теплообмінника за принципом інжекції, через заслінку, яка відкривається за допомогою соленоїдного клапана за командою датчика тиску.

В результаті тиск холодоагенту в випарнику знижується, скорочуються втрати енергії внаслідок розширення фреону, він використовується більш раціонально, ефективно. У порівнянні з одноступінчатими компресорами при аналогічному споживанні енергії продуктивність за холодом зростає до 50%, за теплом – до 30%.

Двоступінчастим компресором оснащені CH кондиціонери лінійок Supreme, VIP Inverter NG, ICY III. Всі вони підтримують технологію I-Action.

Комментарии