Як зекономити на опалені модульного будинку?

0
102
Як зекономити на опалені модульного будинку?

Популярність модульних будинків стрімко зростає завдяки низці переваг перед об’єктами капітального будівництва. Їх швидше будують і встановлюють, існує також можливість демонтажу на перенесення на іншу ділянку. Та все одно – у людей виникає питання, чи можна експлуатувати модульний будинок для постійного проживання, а також – чим утеплювати будинок.

Теплоізоляція приміщення

Теплоізоляційні показники у модульних будівель високі. Виробники зазвичай пропонують декілька способів, як утеплити будинок. Наприклад, використовується еко- або мінеральна вата. При утепленні споруди варто звертати на склад матеріалу та вибрати найбільш прийнятний:

  • мінеральна вата (скловата, базальтова, шлаковата) – використовується для утеплення стін, підлоги та покрівлі, довговічний матеріал;
  • ековата (в основі закладена целюлоза) – дозволяє утеплювати навіть важкодоступні місця, це екологічна та ефективна теплоізоляція.

Кожен з цих видів утеплювачів не тільки зберігатиме тепло у приміщенні, а й виконуватиме функцію звукоізоляції, що підвищує комфорт проживання у будинку. Технологія зведення модульних будівель дозволяє створювати теплі та затишні об’єкти.

Встановлення лічильника теплової енергії

Вибравши варіанти утеплення будинку, перейдемо до важливості наявності лічильників теплової енергії. Компанія Unitbud встановлює такі прилади в усі свої будинки, отже замовнику не потрібно буде витрачати додаткові кошти та час на їх придбання та монтаж.

Тепломіри призначені для обліку використання теплової енергії. Його показники дозволяють власникам житла платити лише за використану енергію. Сучасні тепломіри можуть бути:

  • механічними – вимірюється кількість та температура теплоносія, який проходить крізь лічильник;
  • ультразвуковими – вимірюється час проходження ультразвуку.

Останні типи лічильників рекомендуються для площі будинку від 100 м². Причина полягає в тому, що габаритним будинкам потрібно виробляти більше тепла. А з великим потоком води краще впорається ультразвуковий тепломір.

лічильник теплової енергії

Отримання субсидії на опалення

Власники модульних будинків мають право звернутися за житловою субсидією на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу газу, теплової енергії, водовідведення, водопостачання або ж на придбання твердого та рідкого пального для печі, яка встановлена у будівлі.

Субсидія призначається, якщо розмір обов’язкового відсотка платежу різниться з розміром оплати комунальної послуги чи плати на придбання пального. Для отримання субсидії необхідно звернутися з підготовленими документами до органів Пенсійного фонду. Зазначимо, що для цього не обов’язково відвідувати сервісні центри особисто. Документи із заявою можна надіслати через вебпортал ПФУ, їхній мобільний додаток чи через застосунок «Дія».

Встановлення інноваційних електричних опалювальних котлів

Плануючи будівництво модульного будинку, варто визначитися із системою опалення. Зазвичай у таких проєктах використовуються електричні котли. Оскільки вони більш безпечні та прості в обслуговуванні, ніж газові.

Перевагами такого опалювального пристрою можна вважати:

  • енергоефективність;
  • зручне регулювання температури;
  • екологічність;
  • доступна ціна;
  • простота у монтажі та обслуговуванні;;
  • безшумна робота;
  • відсутність потреби постійно купувати пальне.

Електричний котел у порівнянні з котлами, які працюють на природному газі чи на твердому паливі, дуже простий в обслуговуванні. Крім того, немає потреби в отриманні дозвільної документації.

Вибираючи електричний котел для опалення будинку, варто визначитися з його потужністю. Бажано купувати пристрій залежно від площі приміщення: на 10 м² закладається 1 кВт потужності. Необхідно також зважати на рекомендації виробників пристроїв.

інноваційний електричний котел

Утеплення модульних будинків

Яким би потужним не був встановлений котел опалення, тепло буде виходити з приміщення, якщо не провести ефективне утеплення будинку. На етапі виробництва будинку він утеплюється теплоізоляційними матеріалами: стіни та підлога – базальтовою, а стеля – ековатою. Щільний та товстий шар утеплювача дозволить ефективно утримати тепло всередині приміщення.

Енергоощадні вікна та двері теж будуть перешкоджати втраті тепла. Монтаж багатокамерних склопакетів з інертним газом значно знижує теплопровідність вікон, що допоможе зберегти комфортну температуру в будівлі.

Купити модульний будинок можна у компанії Unitbud. Виробник пропонує побудувати модульний будинок під ключ, що буде найзручнішим варіантом отримання власного дому для замовників. Технологія виробництва модульних будівель дозволяє в короткий термін отримати вже готовий будинок, уникнувши шуму та сміття від стандартних будівельних робіт.

Комментарии