Що робити, коли потрібно вразити дівчину?

0
146
Що робити, коли потрібно вразити дівчину?

Не треба мати екстрасенсорні здібності, щоб вгадати, які квіти юнаки і чоловіки купують для дівчат і жінок найчастіше. Звичайно, це троянди. Безперечно, троянда – королева флористики і безпрограшний вибір з будь-якого приводу. Однак, якщо ви хочете по-справжньому приємно здивувати кохану, рекомендуємо відійти від банальностей і вибрати замість звичних троянд букет з гортензії – квітки, яка вже багато років є одним з найгарячіших трендів.

Прагнете, щоб подаровані вами квіти дівчина запам’ятала назавжди? Тоді оригінальним має бути не лише букет, а й спосіб його вручення. Наприклад, через кур’єра. До речі, така послуга як кур’єрська доставка квітів в Києві передбачена для клієнтів популярного флористичного салону STUDIO Flores. До того ж у багатьох випадках цей сервіс є абсолютно безкоштовним для замовника.

Чому гортензії – кращий вибір, ніж троянди?

Гортензія – рослина, яка серед пропозицій українських флористичних магазинів з’явилася відносно недавно. А тому букети з нею ще не встигли набити оскомину. До того ж її суцвіття виглядають справді неперевершено, а букети з них – незабутні. Недаремно гортензія вже не одне десятиліття входить до переліку найпопулярніших квітів у Європі та США.

В Європу ця вишукана квітка потрапила з Китаю ще на початку XIV століття. З тих пір селекціонери добряче попрацювали над зовнішністю рослини й вивели чимало сортів, які зачаровують своєю красою. Сучасні гортензії – це вишукані квіти з пишними суцвіттями-хмаринками, діаметр яких може доходити до 20 см і більше.

Вражають гортензії не тільки розмірами та вишуканою формою суцвіття, а й широкою палітрою відтінків. Кольорова гама гортензій – від білосніжного до рожевого, блакитного, синього, фіолетового. А в деяких сортів суцвіття складаються із квіток різних кольорів. Погодьтеся, букет із таких квітів банальним не назвеш, і такий подарунок точно справить потрібне враження на дівчину і запам’ятається надовго.

Що робити, коли потрібно вразити дівчину

Як вибрати букет – мікс чи монокомпозиція?

Якщо завдання квіткового подарунку – приємно здивувати дівчину, то можна сміливо вибирати як монокомпозицію з гортензій, так і мікс, в якому з пишними суцвіттями-хмаринками поєднуються інші рослини.

Монобукет із гортензій виглядає ніжно, вишукано і зі смаком. Причому в композиції можуть поєднуватися суцвіття одного відтінку чи різнокольорові. Завдяки пишності суцвіть навіть одна-єдина гілка гортензії здатна замінити цілий букет. Але якщо прагнете по-справжньому вразити дівчину, тоді краще вибирати букет як мінімум з трьох суцвіть.

Прагнете вручити максимально оригінальний і неповторний букет? Тоді ваш вибір – квітковий мікс. До речі, флористи STUDIO Flores створюють неперевершені композиції, в яких уміло поєднують гортензії з трояндами, герберами, ромашками, жоржинами, півоніями, ранункулюсами, дельфініумами, гвоздиками, гіпсофілою та багатьма іншими популярними квітами.

Що робити, коли потрібно вразити дівчину

Яке враження справить букет на дівчину, значною мірою залежить і від способу оформлення композиції. В уже згадуваному салоні STUDIO Flores клієнтам на вибір пропонують такі варіанти:

  • букети класичного типу – універсальний варіант, який можна дарувати до будь-якого свята і без нагоди;
  • композиції в коробці – таке оформлення подобається більшості дівчат, одна з переваг такої композиції полягає в тому, що не доведеться шукати вазу під розмір букету, а конструкція композиції впродовж усього часу зберігається такою, як її оформив професійний флорист;
  • квіти в коробці з солодощами чи макарунами – такий варіант зазвичай вибирають в якості готового подарунка до свята чи просто так, а якщо дівчина полюбляє солодощі, то такий сюрприз обов’язково викличе у неї непідробне захоплення.

Як вручити квіти, щоб подарунок запам’ятався?

Звичайно, вишуканий букет завжди можна подарувати коханій самостійно. Та що робити, якщо ви перебуваєте далеко чи з інших причин не можете самостійно вручити квітковий сюрприз? У такому випадку виручить кур’єрська доставка. Цей же спосіб можна використати, якщо хочете по-справжньому здивувати кохану. Кур’єр, який прийшов додому, на роботу, в ресторан під час вашого побачення чи на вечірку до дівчини і вручив від вашого імені квіти, – подія, яка запам’ятається надовго.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам приємно здивувати кохану квітами й завоювати її серце.

Комментарии