Найкращі альтернативні способи опалення будинку або квартири

0
120
Найкращі альтернативні способи опалення будинку або квартири

В умовах регулярного вимкнення електрики або відкладеного початку опалювального сезону багато домовласників не готові мириться з холодом. І в цьому немає потреби — сучасні виробники пропонують великий вибір альтернативних способів обігрівати приміщення різного типу. Важливо лише вивчити особливості доступної техніки й вибрати оптимальний варіант у конкретній ситуації.

Комфортний мікроклімат у будинку взимку: необхідне обладнання

Ефективними джерелами обігріву в холодну пору року можуть стати:

  1. тепловий насос;
  2. інверторний кондиціонер;
  3. електрокотел;
  4. теплова гармата;
  5. електроконвектор.

Щоправда, є один важливий нюанс. Якщо причина використання альтернативних джерел тепла — систематичне вимкнення електрики, потрібно заздалегідь подбати й про купівлю потужного генератора. Він забезпечить роботу обігрівальної техніки до відновлення її постачання.

Деякі з перерахованих джерел тепла вимагають спеціального монтажу. Наприклад, інверторний кондиціонер або електрокотел. Вони не врятують ситуацію, коли проблема з обігрівом виникла несподівано. У такому випадку немає часу на встановлення обладнання, але вихід є — теплова гармата в ALLO. Ця мобільна сучасна техніка не потребує спеціального монтажу та видає потужні потоки гарячого повітря. Завдяки цьому пристрою можна в короткі терміни обігріти навіть великі кімнати в будинку або квартирі.

Комфортний мікроклімат у будинку взимку

Теплова гармата — коли немає часу на встановлення

Це спеціальне обладнання, призначене для подання потоків гарячого повітря. Теплова гармата може застосовуватися як для обігріву, так і просушування поверхонь, ефективної вентиляції. Така техніка приваблює кількома важливими перевагами:

  1. підвищена потужність — обладнання швидко нагріває повітря навіть у великих за площею кімнатах;
  2. тривала робота без перерви — до 24 годин;
  3. міцний металевий корпус — забезпечує не тільки надійність і довговічність, а й підвищену безпеку обладнання.

Не менш важливо й те, що є різні типи теплових гармат з огляду на споживання палива. В умовах браку електрики можна використовувати обладнання, яке заправляється дизелем, побутовим газом або пропаном/бутаном.

У процесі роботи на такому паливі теплова гармата виділяє вихлопні гази. Це приносить дискомфорт і може бути небезпечним, якщо обладнання використовується в житлових приміщеннях. Для таких випадків краще вибирати пристрої зі спеціальним відводом. Він є патрубком для проходження газів, що виділяються після згоряння палива.

Насправді альтернативних способів ефективного обігріву досить багато. Під час вибору відповідного сучасного обладнання важливо розрахувати економічну й практичну доцільність його використання.

Комментарии