Ключик до успішної угоди – професійна оцінка нерухомості у Києві!

0
116
Ключик до успішної угоди – професійна оцінка нерухомості у Києві!

Професійна оцінка нерухомості грає не останню роль у галузях, пов’язаних з нерухомістю. Її мета – допомогти визначити ринкову вартість об’єкта, надаючи об’єктивні дані, необхідні для прийняття зваженого рішення щодо купівлі, оренди, продажу, страхування.

Що треба знати про оцінку нерухомості?

Що таке професійна оцінка нерухомості у Києві та інших містах України? Так називається процес визначення поточної ринкової вартості нерухомого об’єкта з урахуванням різних чинників:

 • стан;
 • розташування;
 • потенціал для використання;
 • вік тощо.

Оцінка нерухомості проводиться з метою одержання об’єктивної інформації щодо вартості об’єкта. Згодом вона може бути використана з метою ухвалення рішень продавця, інвестори, покупця, страхової компанії.

Оцінка нерухомості застосовується у переліку контекстів. 

 1. У сфері нерухомості – з метою купівлі або продажу об’єкта, лізингу, оцінки майнових прав, поділу майна.
 2. Процедура стане у нагоді під час оцінки вартості для залучення кредитних ресурсів, для фінансової звітності компанії, при визначенні податкової бази або вирішення судових спорів.
 3. Професійна оцінка необхідна всім учасникам нерухомого ринку, які бажають отримати дані, що заслуговують на довіру.

професійна оцінка нерухомості

Хто і у який спосіб проводить процедуру оцінки?

Процедура на високому рівні проводиться ліцензованим оцінювачем чи експертом, які спеціалізуються на цій галузі. Важливо звернутися до професіонала, який має ліцензію та сертифікати, що підтверджують знання місцевого ринку нерухомості, компетентність спеціаліста. При виборі оцінювача рекомендуємо враховувати його досвід, кваліфікацію, рекомендації від клієнтів, репутацію.

Як відбувається процес оцінки нерухомості у Києві? Він включає кілька етапів.

 1. Спочатку оцінювач оглядає об’єкт візуально, збирає інформацію про його характеристики, стан і тощо.
 2. Проводиться аналіз ринку визначення порівняних продажів, орендних угод при цьому використовується варіативні підходи: дохідний, порівняльний, витратний, що допомагає точно визначити вартість об’єкта. Залежно від типу нерухомості та конкретної ситуації варіюється вага кожного підходу.
 3. Професійна оцінка нерухомості грає головну роль купівлі-продажу. На основі об’єктивної оцінки вартості об’єкта сторони приймають виважені рішення про ціни, умови їхньої угоди тощо. це допомагає у майбутньому уникнути можливих суперечок.

Поради щодо вибору оцінювача

Важливий крок, здатний вплинути на результати вашої угоди – вибір компанії та фахівців для оцінки нерухомості у Києві. Як не помилитись при виборі компанії?

 1. Досліджуйте існуючі оціночні компанії, поцікавтеся наявністю ліцензії та сертифікатів, зважте на репутацію.
 2. Ознайомтеся з відгуками про компанію або спеціаліста, вивчіть рейтинги.
 3. Запросіть кейси успішних робіт чи рекомендації.

Наслідуючи вищезгадані поради, ви підвищуєте шанси на отримання об’єктивної, якісної та надійної оцінки своєї нерухомості.

Комментарии