Історія бренда горілки Nemiroff: цікаві факти

0
43
Історія бренда горілки Nemiroff: цікаві факти

Близько 40% української горілки, що зараз експортується, виробляє компанія Nemiroff, яка також входить до трійки постачальників міцного алкоголю в Duty Free. Популярність продукції цього бренду пояснюється її високою якістю – лише за останні 10 років горілка Немірофф отримала близько 60 нагород.

Компанія не зупиняється на досягнутому, постійно працюючи над удосконаленням технологій та розширюючи асортимент товарів. У статті ми розповімо, як з’явився бренд Nemiroff і чому горілка цієї торгової марки має такий високий попит у більш ніж 80 країнах світу.

Содержание:
Показать все содержание

Історія створення компанії

Nemiroff було засновано в Україні на початку 90-х років минулого століття з ініціативи підприємця Леоніда Філатова. Горілка, що виробляється компанією, швидко стала користуватися популярністю спочатку серед українців, а незабаром і за кордоном. Один із ключових моментів в історії розвитку компанії – співпраця з козаками, які взяли участь у різноманітних маркетингових заходах.

А силует козака став символом бренду, відображаючи силу, хоробрість та традиції українського народу. Поступово в асортименті бренду, крім класичної горілки та продукту преміум, з’явилися інші різновиди міцного алкогольного напою – ароматизовані продукти з натуральними екстрактами, настоянки, коктейлі.

Nemiroff

Незалежно від складу вся продукція Немірофф проходить найсуворіший контроль якості на всіх етапах виробництва, тому при пошуку відповіді на запитання скільки коштує Nemiroff, слід враховувати – навіть під час знижок ціна не стає надто низькою.

Особливості виробництва

Для створення алкогольної продукції Немірофф використовуються тільки якісний зерновий спирт, який одержують із ретельно відібраних зерен, та чиста артезіанська вода. Ці два інгредієнти змішуються у певних пропорціях. Потім отримана суміш проходить багатоетапний процес дистиляції, під час якого вона очищається від небажаних домішок, включаючи сивушні олії, і набуває характерного прозорого кольору і округлий м’який смак.

Після дистиляції напій фільтрується за допомогою різних фільтрів, у тому числі з активованим вугіллям. Це дозволяє зробити смак готової горілки Немірофф, яку можна придбати онлайн в маркеті алкогольних штук Маудау, ще більш м’якою та приємною на смак.

Nemiroff

Сьогодні в асортименті бренду Nemiroff є кілька варіантів звичайної горілки (Originals, Делікат, Lex, De Lux), а також різні настоянки – з апельсинами та перцем чилі, з журавлинним соком та липовим настоєм, з медом та червоним перцем, з екстрактом груші, з різними травами та прянощами. Ці алкогольні напої рекомендуються для вживання і у чистому вигляді під різноманітні гарячі м’ясні та рибні страви, і у складі різних коктейлів.

Комментарии