Азійська квітка в Україні. Як виростити широколисту гортензію вдома?

0
42
Азійська квітка в Україні. Як виростити широколисту гортензію вдома?

Гортензія  — окраса саду! Велика, пишна й вишукана — своєю естетикою вона здатна затьмарити будь-яку квітку. Саме через всі, перелічені вище якості (і ще багато інших), чимало господарів дедалі частіше намагаються посадити гортензію у своєму дворі, щоб милуватися її неймовірною красою з початку липня і до кінця вересня.

Цьогоріч попит на квітку суттєво зріс. Розбавити зелений сад яскравими чи білими нотами, урізноманітнити квітник чимось розкішним — рішення, про яке ніхто ще не шкодував!

Чим особлива широколиста гортензія?

Широколиста гортензія родом з азійських країн, де більш м’який клімат. В Україні вона теж росте непогано, але далеко не всі сорти здатні пережити наші суворі зими та різкі зміни погоди. Проте сучасні садівники подбали про появу в Україні саме тих сортів, які впораються з будь-якими погодними умовами.

Широколиста гортензія — кущ з великими пишними суцвіттями, діаметром до 15 см. Кожне суцвіття містить велику кількість чотирипелюсткових квіток (діаметр близько 3 см). Загальна висота рослини — від 80 до 200 см. Сині, білі, фіолетові, рожеві, різнокольорові тощо — варіацій забарвлення гортензії теж чимало. Листя овальної форми щільно розміщене на кожному зі стебел.

Суттєвою перевагою такої гортензії  є те, що вона краще росте в тіні, напівтіні, після висаджування не потребує особливого догляду.

Висаджування і догляд за широколистою гортензією

Гортензія

Гортензія широколиста потребує кислих грунтів — pH від 4,5. Рослина висаджується досить легко:

 • грунт попередньо удобрити спецдобривами, перегноєм;
 • викопати яму (орієнтовно 50х60 см). Орієнтир — розмір кореня саджанця;
 • вийняти рослину з контейнера і помістити в ямку;
 • засипати саджанець так, щоб коренева шийка була на рівні з землею;
 • рясно полити водою;
 • при посадці влітку ділянку замульчувати (соснові голки, шишки тощо).

Гортензія широколиста вимагає регулярного поливу. Стежте, щоб грунт був добре зволожений. У перший рік вирощування досвідчені садівники рекомендують відрізати бруньки, щоб рослина міцно вкоренилася, максимально легко пережила першу зиму. Навесні також варто додати азотні, а влітку фосфорно-калійні добрива.

Весняна обрізка гортензії широколистої відбувається так: позбуваються лише пошкоджених частин, все інше — залишають.

Де купити широколисту гортензію?

Гортензія

Купити широколисту гортензію різних сортів можна в інтернет-магазині «Господар». В асортименті такі варіанти: «Блау», «Блю Вельвет», «Вайт сан», «Діп Пурпл», «Меджікал Революшн блакитна», «Меджікал Революшн рожева», «Оушен», «Ранія», «Ред», «Хай Рівер», «Хамелеон». Вони доступні до замовлення у горщиках, розмірами від 10,5 см до 30 см.

Переваги покупки широколистої гортензії в інтернет-магазині «Господар»:

 • ми — розплідник, який професійно займається вирощуванням саджанців квітів, плодових і декоративних дерев, ягідних кущів тощо;
 • клієнтам доступні детальні відеоінструкції щодо вирощування гортензії в домашніх умовах;
 • безкоштовна консультація кожного покупця на всіх етапах посадки і вирощування куща;
 • безоплатна заміна пошкодженого при перевезенні саджанця;
 • якісне брендове пакування товару.

Крім того, у нас ви маєте можливість здійснити передзамовлення та отримати товар у потрібний вам термін. Заходьте на сайт інтернет-магазину «Господар» та шукайте свою найкращу широколисту гортензію! Ласкаво просимо.

Комментарии