Нержавіюча запірна арматура: переваги та умови застосування

0
460
Нержавіюча запірна арматура: переваги та умови застосування

Для того, щоб купити якісну нержавіючу запірну арматуру, необхідно вивчити її основні характеристики та визначитися з метою подальшого використання.

Нержавіюча запірна арматура — це пристосування, призначене для перекриття потоку рідини та його регулювання, з легованої нержавіючої сталі. Особливістю запірних пристроїв є перевага запірної функції над регулюючою. Тобто регулювати потік запірними пристроями не рекомендується. Але деякі інженери нехтують цими вимогами, із-за чого такі пристрої частіше виходять з ладу і не відпрацьовують гарантійний ресурс роботи.

Купить задвижку Киев

Нержавіюча сталь для запірної арматури виготовляється за ГОСТ 5632-2014. Згідно з цим стандартом, нержавіючою сталлю вважається сталь з мінімальною масовою часткою хрому 10,5% і максимальною масовою часткою вуглецю 1,2%.

Для нержавіючої сталі передбачена виплавка особливого хімічного складу, з певною масовою часткою елементів. Для різних способів використання нержавійки виробником виділяється її марка, яка підходить під певний тип функціонування.

Запірні механізми виробляються з нержавіючої стійкої сталі і володіють високими антикорозійними властивостями, саме тому вони підходять для безпечного використання в такому типі промисловості, як харчова і в трубопроводах.

Якщо вам необхідно купити трубопровідну арматуру для холодної води або харчової рідини, радимо купувати дані вироби, виготовлені з нержавіючої сталі.

До нержавіючої трубопровідної арматури відносять:

 • кульові нержавіючі крани повсякденного використання;
 • вентилі;
 • засувки;
 • нержавіючі фільтри.
 • клампові з’єднання;
 • труби, фланці, фітинги.

Нержавіюча запірна арматура

Головні переваги нержавіючої запірної арматури

Перевагами нержавіючої запірної арматури є:

 1. Стійке сполучення з органами управління.
 2. Якісний внутрішній пристрій.
 3. Наявність тонкого металевого диска для легкого повертання в трубі (дискові затвори).
 4. Мінімальна шорсткість поверхні.
 5. Зносостійкість.
 6. Стійкість до корозії.

Запірна арматура із нержавіючої сталі, на відміну від ординарних арматур, має не тільки особливу міцність, але і високу стійкість до хімічного впливу. В умовах особистого користування (домашні водопроводи, газові конструкції) запчастини з нержавійки можуть служити своїм користувачам вічно. Саме тому набагато вигідніше придбати арматуру з нержавійки, ніж з інших сплавів.

Умови застосування

Запірні пристрої з нержавіючої сталі мають величезний функціонал. Вони застосовуються в наступних галузях:

 • нафтопереробна промисловість;
 • трубопроводи;
 • харчова промисловість;
 • аграрне господарство;
 • хімічна промисловість.

Трубопровідна арматура з нержавіючої сталі може вільно застосовуватися, без поломок і втрати своїх властивостей при температурі від -200 до + 600 °С і тиску 250 МПа.

Радимо вам купити вентиль з нержавіючої сталі, так як, за рахунок міцності матеріалу, його можна використовувати при регулюванні будь-якої рідини і газу. Також він невибагливий в ремонті, єдине, що може бути пошкоджено у процесі експлуатації — це прокладки золотника. Нержавіюча сталь здатна витримувати навіть гідравлічний удар.

Крани з нержавіючої сталі характеризуються мінімальним гідравлічним опором щодо потоку, вдало використовуються в трубах з великим ступенем забруднення. Попередньо перед кульовим краном необхідно встановити сітчастий фільтр. Нержавіюча сталь не дає кранам пошкодитись при взаємодії з корозійними і хімічними рідинами, і тим більш жорсткою чи муловою водою.

Подбайте про своє здоров’я і міцності ваших трубопроводів і купіть трубопровідну арматуру з нержавійки.

Як замовити чи купити якісну запірну трубопровідну арматуру в Україні? На сайті atlantacity.com.ua. Тут представлений широкий асортимент якісної запірної арматури та різні деталі трубопроводу за найдоступнішими цінами. У каталозі продукції ви знайдете: фланці ГОСТ, сталеві відводи, заглушки, приварні переходи, сталеві трійники, муфти, згони, контргайки, барильця, затвори Баттерфляй, засувки, електроприводи промислові, кульові крани, перехідники та футорки та інші товари. Інтуїтивно зрозуміла структура каталогу дозволяє швидко підібрати потрібний товар із численними розмірами та купити його.

Комментарии